עולם העריכה הלשונית עובר מהפכה בצל עלית הבינה המלאכותית

נתחיל מהסוף הטוב: אתר בשם אדיט-ספוט edit-spot.co.il עשה מעשה ושינה את כל התחום של עריכה לשונית. הבעיות והמכשולים שכל מי שאי פעם הזדקק לעריכה לשונית נתקל בהם – פשוט בטלים ומבוטלים, ומיד אסביר לכם איך.

 

המכשול הראשון שבוטל: קבלת שירות בזמן סביר

פעם היה צריך לבחור עורך, לשלוח לו את המסמך, לחכות להצעת מחיר, לקבל לוח זמנים לא חד משמעי לגבי מועד סיום העבודה, לנהל משא ומתן על מועד קבלת הטקסט הערוך, לאשר ולקוות לטוב. בכל שלב כזה המענה יכול לקחת בין כמה שעות לכמה ימי עסקים או אפילו שבוע ומעלה. פעמים רבות נותן השירות פשוט נעלם ומשאיר את הלקוח בחוסר ידיעה.

הפתרון של אדיטספוט לבעייה הזו הוא פשוט: ההזמנה היא אוטומטית ומיידית. זה עובד ככה: מעלים את הקובץ לאתר, הקובץ נסרק על ידי מערכת אוטומטית שמזהה את היקף הטקסט, ותוך כמה רגעים מופיעה הצעת מחיר שכוללת תאריך מסירה מדוייק, שהוא לרוב שבוע בדיוק מרגע ההזמנה. אפשר לזרז את תאריך הסיום בתוספת תשלום לא גבוהה. עכשיו, ברגע שמשלמים ההזמנה מאושרת.

המשמעות היא שבמקום שיקח לכם שבוע רק לקבל אישור על ההזמנה – ההזמנה לוקחת בערך דקה ואתם מקבלים את הטקסט ערוך בתוך שבוע. מה שזה עוד אומר, זה שאפשר להזמין בשבת, בערב חג, ב-3:00 לפנות בוקר – ועדיין ההזמנה תאושר מיידית עם התשלום והלו"ז לסיום יהיה כרגיל.

 

המכשול השני שבוטל: מקצועיות

תחום העריכה הלשונית הוא תחום פרוץ, למעשה כל חובב לשון יכול להכריז על עצמו עורך. הבעיה היא לא האם יש לעורך תעודה או לא. הבעיה היא שעורכים לא מקצועיים ולא מנוסים עלולים לחרב את הטקסט שלכם במקום לתקן אותו.

לי אישית קרה פעם מקרה לא נעים עם חבר יקר, "איש המילה הכתובה", שהציע מתוך כוונות טובות לעשות לי עריכה לשונית במחיר חברי לאיזה טקסט שהצטרכתי להגיש. למרבה הצער הוא לא בדיוק הבין את הטקסט ושיבש לגמרי את המשמעות של משפטים שלמים, שינה לי ניסוחים שלא לצורך סתם בגלל העדפה אישית שלו, והכי גרוע? בסוף גם גיליתי בעצמי שאת חלק מהטעויות הלשוניות שלי הוא בכלל לא תיקן. מילא הכסף ששילמתי לו שבאמת לא היה סכום גדול, אבל את הזמן שהתבזבז לא ניתן היה להשיב ובסוף גם הצטרכתי לעשות הכל בעצמי.

אדיט ספוט שואפים להתעלות מעל מכשול זה קודם כל בכך שהם עובדים רק עם עורכים מקצועיים ומעולים. בנוסף, הם מדריכים את העורכים בצוות שלהם איך לערוך כל סוג של מסמך – הרי עריכה לשונית של ספר שונה מעריכה לשונית של עבודה אקדמית או של תוכן לאתר שיווקי. בזכות הסינון בצוות העורכים וההדרכה שהם מקבלים, העריכה הלשונית מתבצעת בצורה המדוייקת ביותר תוך הבנה מלאה של הטקסט. ותקלטו קטע: הם מספקים שירותי עריכה לשונית לא רק בעברית אלא גם באנגלית.

 

לסיכום: אדיט-ספוט edit-spot.co.il משנה את תחום העריכה הלשונית

אם פעם ההזמנה עצמה של השירות הייתה לוקחת ימים רבים, והיה צריך להתפשר כיוון שהזמינות של עורכים טובים הייתה נמוכה, היום אפשר להזמין עריכה לשונית איכותית ומקצועית, בזמינות גבוהה, ממש תוך רגע. זו דוגמא מיוחדת בעיני לאיך אפשר לקחת את הטוב שבעולם האוטומציה והבינה המלאכותית ולרתום אותה לשיפור קבלת שירותים אנושיים שעדיין אין להם תחליף.

 

יש לכם שאלות נוספות על עריכה לשונית? פנו אלינו ונשתדל לעזור:

    שיתוף מאמר:

    מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

    מעכשיו אתם יכולים לרכוש מאמרים 100% מקוריים

    מצויינים לקידום האתר שלכם