מה הדרך הטובה ביותר להתחיל עם בחורה?

יש לך קראש על מישהי, ואתה מת לדעת אם יש לך סיכוי. אתה חושב עליה כל הזמן: על הפעם האחרונה שנפגשתם, על האישיות שלה, על המראה שלה כמובן, ואתה לא יכול שלא לתהות אם התחושה הדדית. המצב הזה יכול להיות מלחיץ עבור כל אחד, ולפעמים אפילו מפחיד: אז איך להזמין אותה לצאת איתך בלי להביך את עצמך ובלי לצאת דביל? ואיך להגביר את הסיכויים לכך שהיא באמת תרצה?

המאמר הזה מכיל כמה עצות לדרכים הטובות ביותר להראות לבחורה שאתה בעניין שלה. מעל לכל, העצה שלי היא ביטחון עצמי וכנות. תכף יוסבר כאן יותר לעומק מה הכוונה ואיך לעשות זאת. בניגוד להרבה מאמרי עצות לגברים על איך להזמין נשים לדייט, המאמר הזה אשכרה נכתב על ידי בחורה שמשתפת מנסיון מה באמת עובד בדייטינג.

 

התנהג בביטחון עצמי, אך לא בשחצנות

הדרך הטובה ביותר להזמין בחורה לצאת היא בביטחון ורוגע. כשאתה מתוח בזמן שאתה מזמין אותה, אתה יוצר אווירה לחוצה ורוב הסיכויים שהיא תסרב. סביר שהיא תחשוב שגם הדייט יהיה באווירה כזאת.

אם נהיה כנים, רובנו מעדיפים להיות בחברת אנשים חיוביים שיש להם אמון בעצמם. ביטחון עצמי משמעו שאדם הוא עצמאי ויש לו אנרגיה רגשית להשקיע בנו. לעומת זאת, אדם בעל הערכה עצמית נמוכה יכול לגרום לנו להרגיש אחראים לאושר שלו. היא עשויה לחשוב, "אם אומר לא, האדם הזה ירגיש הרוס ופגוע". אז היא כבר מרגישה עצובה על כך שהיא מכאיבה לך. היא אפילו עלולה להרגיש אשמה או עצבנית ואולי אפילו לחשוש מתלותיות, והיא תמנע מלצאת איתך לדייט.

לכן, תן לה להיות בטוחה שבין אם היא תסכים ובין אם היא תסרב, אתה תהיה בסדר גמור. בייחוד אם יש ביניכם קשרי ידידות או אם אתם ממשיכים להפגש ממילא במסגרת כלשהי. מצד שני, אל תתן לבטחון העצמי להתפרש כיהירות. אל תגרום לה להרגיש כאילו אתה טוב יותר ממנה או שהתשובה שלה לא מעניינת אותך, כי זה לא נכון.

בקיצור – בטחון עצמי כן אומר שהערך העצמי שלך לא תלוי בהיענות שלה להזמנה שלך.

בטחון עצמי לא אומר בטחון יהיר בכך שהיא תסכים או התנשאות על הבחורה.

זה גם לא אומר להיות אדיש לתשובה שלה, כי זה לא נכון: אם אתה מאוהב בה אתה לא יכול להיות אדיש. מה שמוביל לנקודהה באה:

 

התנהג בכנות

כנות היא הדרך שעובדת, ועובדת לאורך זמן. כל אחד יכול לשקר ולהעמיד פנים, אבל לא לזמן רב – האמת תמיד תצא לאור. כנות מאפשרת לך ולה להתמודד עם המציאות בתנאים של המציאות. אז כשאתה מבקש מבחורה לצאת, תגיד מה אתה מרגיש בכנות. עם זאת – לא כדאי לשפוך עליה הכל בבת אחת בצורה מלחיצה ולא לחפור עד שהיא כבר מאבדת קשב.

לדוגמה, אם אתה חושב עליה כל כך באינטנסיביות שאתה לא יכול לישון בלילה, עדיף לומר פשוט "חשבתי עליך" בלי לפרט יותר מדי בעומס הרגשות. אם אתה חושב שללכת לדייט יגרום לך להיות האדם המאושר ביותר בעולם, שקול לומר פשוט 'אני אשמח מאוד אם תבואי לדייט איתי'. כלומר – כדאי למצוא את דרך המלך בין כנות ושיתוף-יתר.

 

שמור על זה פשוט

למה לא לגשת בפשטות למשימה המלחיצה הזו? אולי גם היא מחבבת אותך והיא לחוצה בגלל זה? או אולי היה לה יום כזה שקשה לקבל בו החלטות?

שמור את זה פשוט. אתה יכול להתחיל איתה במשפט כמו: "היי, ממש נהניתי איתך ב[פעילות כלשהי שהיתה לכם במשותף]  ותהיתי אם את רוצה להפגש לקפה מתישהו" או למשל: "חשבתי עלייך בזמן האחרון, וממש אשמח לבלות איתך יותר".

אנחנו חיים רק פעם אחת, אז למה לא לקחת צ'אנס? אתה עשוי להיות מופתע לטובה!

 

 

שיתוף מאמר:

מעכשיו אתם יכולים לרכוש מאמרים 100% מקוריים

מצויינים לקידום האתר שלכם