מהן הדרכים הכי טובות לקנות מטבעות דיגיטליים?

ישראלים רבים שמעוניינים לקנות מטבעות קריפטוגרפיים בפעם הראשונה מגלים שמדובר בתהליך שיכול להיות קצת מורכב בפעם הראשונה. לכן, אם כבר במשקיעים בהרשמה, כדאי לבחור את השירות שישרת אותנו בצורה הטובה ביותר לאחר מכן. במאמר זה נציג את הדרכים הטובות ביותר לרכישת מטבעות דיגיטליים.

 

גולשים ישראלים שחיפשו "What is the Best Way to Buy Cryptocurrency" הגיעו למאמר של אתר MyBestWays.com, שהוא מאמר מצויין שמסביר מהן הדרכים הטובות ביותר לקנות מטבעות מבוזרים. הבעיה עם המאמר הזה היא לא שהוא לא טוב, אלא שהוא מיועד לקהל אמריקאי ולא מותאם לקונים ישראלים. לדוגמא, המאמר ממליץ בין היתר על Coinmama, שלעתים קרובות סוגרת את האפשרות לקונים ישראלים לקנות דרכה מטבעות מבוזרים. אז מהן הדרכים הכי טובות לקנות מטבעות קריפטוגרפיים עבור קונים ישראלים?

 

1. ביטס אוף גולד Bits of Gold

ביטס אוף גולד היא הדרך הפשוטה ביותר לקנות ביטקוין או אתריום עבור קונים ישראלים. יש כמה סיבות שהופכות את הקנייה בביטס אוף גולד לפשוטה ביותר עבור קונים ישראלים. קודם כל, מדובר בחברה ישראלית וזה אומר כמה דברים. אין צורך בהעברת כספים לחו"ל, ואין צורך בהמרת מטבע פיאט (למשל: קניית דולרים) לפני הקנייה. אפשר לקנות את הביטקוין או האתריום ישירות בשקלים, וללא צורך בהעברת כספים לחו"ל. העובדה שמדובר בחברה ישראלית מפשטת את העניין גם בכך שהאתר הוא בעברית וגם שירות הלקוחות בעברית, מה שהופך את כל התהליך לקל יותר. דבר שני שהופך את הקנייה בביטס אוף גולד לפשוטה יותר היא שמדובר בחלפן (ממש כמו צ'יינג' שאנחנו משתמשים בו כדי לקנות יורו לפני טיול) ולא בבורסה. כלומר אין צורך להפקיד את הכספים לחשבון, לקנות את המטבעות ממשתמש אחר, ואז למשוך את המטבעות לארנק שלנו. בביטס אוף גולד הכל נעשה בפעולה אחת – משלמים ומיד מקבלים את המטבעות לארנק ללא התעסקות מיותרת.

אם הפשטות היא היתרון הגדול של ביטס אוף גולד – החיסרון העיקרי שלה הוא שבשלב זה אפשר לקנות בה רק ביטקוין או אתריום. אמנם מדובר בשני המטבעות המרכזיים אבל אם אתם מעוניינים במטבעות אחרים, בינתיים ביטס אוף גולד לא תוכל לתת מענה לכך.

 

2. ביטוסי Bit2C

האפשרות השנייה לרכישת מטבעות דיגיטליים עבור לקוחות ישראלים היא בורסת המטבעות המבוזרים הישראלית – Bit2C. היתרון של ביטוסי היא שמדובר בבורסה, כלומר אתם לא קונים את המטבעות מביטוסי עצמם אלא ממשתמשים אחרים שפשוט מוכרים לכם את המטבעות דרך הפלטפורמה. כתוצאה מכך, אם מדובר בכמויות גדולות העמלות יכולות לצאת נמוכות יותר. יתרון נוסף של Bit2C הוא שהיא תומכת ביותר מטבעות, ניתן לקנות  (ולמכור) בביטוסי כיום ביטקוין, אתריום, לייטקוין ו-USDC.

 

3. ביננס Binance

ביננס היא אחת מבורסות המטבעות הדיגיטליים הגדולות בעולם, והיא מאפשרת הרשמה, קנייה ומשיכה ללקוחות ישראלים. אנו יודעים שבהרבה מקומות ברשת כתוב שביננס חסמה את האפשרות להרשמה ורכישה ללקוחות ישראלים אבל זה פשוט לא נכון. בדקנו זאת בעצמנו ולא רק שביננס מאפשרת הרשמה, רכישה ומשיכה ללקוחות ישראלים, אלא אפילו תהליך ההרשמה בה הוא המהיר ביותר. מכיוון שביננס בורסה מאוד מתקדמת תהליך הזיהוי נעשה בצורה אוטומטית עם אינטליגנציה מלאכותית (AI), ולכן הפרופיל מאושר תוך שעות ספורות ולא תוך ימים כמו באלטרנטיבות הישראליות. יתרון נוסף של ביננס הוא שהיא מאפשרת רכישה ומסחר במגוון רחב מאד של מטבעות מבוזרים, ולמעשה מאפשרת רכישה ומסחר באלפי מטבעות דיגיטליים שונים. לרכישת מטבעות דיגיטליים בביננס לחצו כאן.

 

לסיכום

  • אם אתם רוצים קניה פשוטה מחברה ישראלית עם ממשק בעברית, ייתכן שביטס אוף גולד היא האפשרות העדיפה עבורכם.
  • אם אתם מתכננים לקנות בכמויות גדולות מאוד (מאות אלפי שקלים ומעלה), ייתכן שביטוסי תהיה האפשרות המשתלמת ביותר עבורכם.
  • אם אתם מעוניינים בתהליך הרשמה מהיר ורכישה של מגוון רחב של מטבעות מבוזרים, ייתכן שהאפשרות המתאימה עבורכם היא ביננס.

 

שיתוף מאמר:

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

מעכשיו אתם יכולים לרכוש מאמרים 100% מקוריים

מצויינים לקידום האתר שלכם