מתנות לא שגרתיות לחבר שלך

בין אם מדובר במתנות ליום האהבה, ליום הולדת, ליום השנה שלכם ביחד – מתנות לא שגרתיות לחבר שלך יכולות להיות דרך מצוינת להראות את אהבתך והערכתך כלפיו. במקום להסתפק בשוקולדים ופרחים הרגילים, חשבי מחוץ לקופסה ובחרי עבורו משהו שממש מדבר אל אישיותו ותחומי העניין שלו.

 

מתנות יצירתיות ומושקעות לחבר שלך

למשל, רעיון ייחודי למתנה יכול להיות מפה מעוצבת אישית של מיקום מיוחד עבורכם, כגון המקום שבו נפגשתם לראשונה או מקום שטיילתם אליו או נפשתם בו ושיש לכם ממנו זכרונות משותפים מתוקים.

אופציה מיוחדת אחרת היא מנוי לשירות מארזים חודשי שמספק הפתעה חדשה לדלת ביתו בכל חודש – זה יכול להיות בתחום הקולינריה, האלכוהול, המדע, האופנה – מה שהכי מדבר לאיש שלך.

אם האפשרויות האלה פחות מדברות אליך או נשמעות פחות מתאימות לו, הנה עוד כמה רעיונות מקוריים ואישיים:

  • מפת כוכבים אסטרולוגית מותאמת אישית
  • יצירת אמנות או דיוקן בהתאמה אישית
  • לילה בהפתעה הכולל מבחר פעילויות ואירועים שבחרתם
  • סדנה זוגית או התנסות במיומנות או תחביב ששניכם נהנים ממנו
  • מכתב אהבה או שיר פרי עטך בכתב יד על נייר מעוצב
  • רהיט או כלי אישיים בעבודת יד, במיוחד אם זה תחביב או כשרון שלך
  • חוויית מציאות מדומה סוחפת או מסוף משחקים
  • סט עגלת בר אישית עם משקאות אלכוהוליים אהובים
  • תיבה מעוצבת עם מספר פריטים כמספר הגיל שלו או החודשים שלכם יחד שמציגים את התחומי העניין שלו

 

מתנות שמראות שאכפת לך

בנוסף לרעיונות היצירתיים הללו למתנות, את יכולה לשלב את עיסוקיו האקדמיים של החבר שלך בבחירת המתנה. לדוגמה, אם הוא לומד ומתעניין בתחום מסוים, את יכולה להפתיע אותו עם כרטיסים להרצאה של מומחה בתחום או כנס בנושא. אם הוא כותב עבודה סמינריונית באנגלית בנושא שמרתק אותו, תוכלי לתת לו ספר או מנוי לכתב עת הקשור לתחום המחקר שלו.

אם הוא נהנה להשתתף בסמינרים ובכנסים, את יכולה לקנות לו מחברת או קלסר מסוגננים ופונקציונלים לכנסים. מתנה מסוג זה מראות לו שאת לא רק מתעניינת במה שמעסיק אותו ומעניין אותו, אלא שאת גם תומכת במסע האקדמי והקרייריסטי שלו ומאמינה בו, ובנוסף – הן גם באמת שימושיות.

 

המתנה הנכונה עושה את ההבדל

מתנה ייחודית ומתחשבת יכולה להאיר את היום של החבר שלך ולהראות לו כמה אכפת לך. בין אם זה חפץ סנטימנטלי או כלי מעשי, בחירת מתנה המשקפת את תחומי העניין והתשוקות שלו תהפוך אותה למיוחדת הרבה יותר. אז, קחי בחשבון את הרעיונות המקוריים האלה והוסיפי נופך אישי ומשמעות למתנה הבאה שאת מעניקה לאהובך.

שיתוף מאמר:

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

מעכשיו אתם יכולים לרכוש מאמרים 100% מקוריים

מצויינים לקידום האתר שלכם