כמה עולה תיקון עבודות אקדמיות?

חרשת וחרשת, עמלת ועמלת, והצלחת סוף כל סוף להגיש את עבודת הסמינריון או התזה. אלא שפעמים רבות, אין זה סוף הדרך. העבודה חוזרת אליך עם הערות המנחה לתיקון. הרבה משפטים אדומים, הרבה הערות מכל עבר, סימני קריאה מרובים, וכמובן דרישות לצמצם כאן ולהרחיב כאן. על אף ששלב תיקון העבודה אינו מפתיע, הוא לא נעים. במיוחד אם השקעת מאמצים עילאיים ויצאת מגדרך בשביל לכתוב את העבודה הסמינריונית.

אם אתם סטודנטים חדשים יש לנו טיפ בשבילכם. סטודנטים רבים בוחרים בשלב זה לפנות לעזרה מקצועית. לא, לא לפסיכולוג. הכוונה לפניה לכותבים אקדמיים מנוסים אשר מכירים את הסגנון של הערות מנחים ויודעים איך להתמודד איתן. מעבר לכך, בניגוד לסטודנט עצמו שכתב את העבודה, אין להם מטענים רגשיים לכאן או לכאן לגבי העבודה האקדמית, והם יכולים לתקן אותה בקלות. למרבה הצער ולעתים קרובות, סטודנטים נקשרים מדי לעבודה בעת הכתיבה, או לחלופין מפתחים כלפיה שנאה יוקדת, מה שמאד מקשה עליהם לחזור ולתקן אותה לפי ההערות.

 

אז כמה עולה תיקון עבודות אקדמיות?

נקדים ונאמר שלשאלה זו אין תשובה אחידה מראש. הכל תלוי בהיקף התיקון הנדרש. אם התיקונים הנדרשים הם מינוריים ואפשר לסיים אותם בזמן קצר, התיקון יכול לעלות כמה מאות שקלים. אם התיקונים הנדרשים הם נרחבים ומעמיקים ודורשים שכתוב וביצוע מחודש של חלקים נרחבים מן העבודה, המחיר עשוי להיות משמעותית גבוה יותר.

בשל כך, לא כדאי לסמוך על כאלה שמבטיחים תיקון עבודה אקדמית בX שקלים עוד לפני שראו את העבודה ואת ההערות עליה. אם התיקונים דורשים הרבה יותר שעות עבודה ממה שנותן השירות התכוון להקצות לכך, לפי המחיר שקבע מראש, הוא פשוט לא יתקן טוב את העבודה. אם התיקונים הרבה יותר מצומצמים ולא דורשים כל כך הרבה עבודה – אתם סתם הפסדתם.
הבטחת מחיר מראש לתיקון עבודה אקדמית מעידה על חוסר מקצועיות וחוסר יושרה, ולכן כל כותב עבודות אקדמי הגון לא ייתן מחיר כללי לתיקון עבודה אלא רק מחיר מדוייק ומותאם לאחר שעבר על כל הפרטים והחומר.

 

בשורה התחתונה – האם כדאי לשלוח את העבודה לתיקון אצל מומחים לכתיבה אקדמית?

זהו כמובן שיקול אישי של כל אחד. לאלו שמצליחים להבין למה המנחה התכוון ויכולים להתמודד בשלווה עם ההערות והתיקונים, השירות לא נחוץ. אך לאלה שציון גבוה חשוב להם, ופקטור של זמן הוא משמעותי מאד בחייהם, תיקון עבודות אקדמיות הוא ממש יתרון. ולא רק עבורם. סטודנטים רבים מגיעים לתהומות של ייאוש ומיאוס וכבר לא מסוגלים יותר לשבת ולהתרכז בכתיבת עבודה, ולמעשה אם מישהו לא יעשה בשבילם את התיקונים – הם עלולים בכלל לא לסיים את התואר. כמובן שעבור סטודנטים כאלה, שהגיעו כמעט עד סוף הדרך ולא נותר בהם כח לישורת האחרונה – תיקון עבודות אקדמיות מקצועי הוא ממש הצלה.

 

יש לכם שאלות בנוגע לתיקון עבודות אקדמיות? השאירו הודעה:

    שיתוף מאמר:

    מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

    מעכשיו אתם יכולים לרכוש מאמרים 100% מקוריים

    מצויינים לקידום האתר שלכם