איזו תוכנת חשבוניות דיגיטליות עדיפה לעצמאים?

עם העלייה בשימוש בטכנולוגיה, יותר ויותר בעלי עסקים עצמאיים מגיעים למסקנה שהגיע הזמן לעבור לחשבוניות דיגיטליות. קבלות וחשבוניות דיגיטליות הן קלות יותר לשימוש לעומת חשבוניות נייר, וקל יותר להעביר אותן ללקוחות וגם לרואה החשבון בסוף החודש. אפילו בעלי עסקים שכבר משתמשים בחשבוניות דיגיטליות שואלים את עצמם – האם אני משתמש בתוכנה שהכי מתאימה לי? יכול להיות שזה מכיוון שהם לא מרוצים מהשירות, או שהם חושבים שיכול להיות שהם יכולים לחסוך ולשלם פחות במקום אחר על שירות דומה. כך או כך, גם בעל עסקים שעוד לא משתמשים בחשבוניות מקוונות וגם כאלה שכן, שואלים את עצמם – איזו תוכנת חשבוניות דיגיטליות היא הטובה ביותר לעצמאים?

בדקנו עבורכם את התוכנות המובילות בשוק והנה התוצאות:

 

אייקאונט – iCount

אייקאונט היא אחת מהתוכנות הותיקות בשוק ובהתאם, גם הממשק שלה מאוד מתקדם מכיוון שלאייקאונט היה הרבה זמן ללמוד על הצרכים ועל ההעדפות של הלקוחות. אייקאונט מציעים לעצמאים מסלול מיוחד רק ב-174.33 ש"ח לשנה (כולל מע"מ). מדובר במסלול בסיסי אמנם שאינו כולל את כל הפיצ'רים של התוכנה, אבל הוא כולל את כל מה שתצטרכו בשביל להפיק חשבוניות דיגיטליות, לשלוח אותן ללקוחות, ולהפיק דוחות למע"מ או לרואה החשבון. בנוסף, אייקאונט מציעים ניסיון חינם ל-45 ימים בקישור הזה.

 

חשבונית ירוקה

חשבונית ירוקה (שינתה את שמה לmorning) גם היא אחת מהתוכנות הותיקות ובהתאם – גם הממשק של תוכנה זו מתקדם כיוון שהיה להם מספיק זמן לשפר את המערכת, לפתור באגים וכדומה. עם זאת, ההצעה של חשבונית ירוקה עבור עצמאים הרבה פחות אטרקטיבית. המסלול הזול ביותר שהם מציעים עולה 336.96 ש"ח לשנה כולל מע"מ (יקר יותר מאייקאונט). לא רק שהמסלול יקר יותר, אתם גם מוגבלים בו ל-50 מסמכים בחודש בלבד לעומת המסלול הבסיסי של אייקאונט שלא מגביל את מספר המסמכים. חשבונית ירוקה מציעה ניסיון ל-30 יום בלבד.

 

חשבונית דיגיטלית

חשבונית דיגיטלית היא שירות חדש יותר. חשבונית דיגיטלית מציעים שני מסלולים מקבילים למסלולים שמציעים אייקאונט וחשבונית ירוקה. במסלול ללא הגבלת מספר המסמכים, השירות עולה 195.16 ש"ח לשנה (כולל מע"מ), שהוא זול יותר מחשבונית ירוקה אבל עדיין יקר יותר מאייקאונט. במסלול הבסיסי עם הגבלה של 50 מסמכים בחודש המחיר הוא רק 139 ש"ח לשנה (כולל מע"מ), שהוא אמנם זול יותר מהמסלול הבסיסי של אייקאונט אבל כאמור כולל מגבלה של 50 מסמכים בלבד לחודש, הגבלה שלא קיימת במסלול הבסיסי של אייקאונט.

 

איזי קאונט – EasyCount

איזיקאונט גם היא תוכנה ותיקה ומבוססת. המחיר של המסלול הבסיסי של איזיקאונט הוא 238.68 ש"ח לשנה, וגם הוא כולל הגבלה של 50 מסמכים בחודש (ניתן לעבור למסלול שכולל 100 מסמכים בתוספת עלות). כלומר המחיר של איזיקאונט אמנם נמוך יותר מאשר של חשבונית ירוקה, אבל גבוה יותר מהמחיר של אייקאונט. לעומת זאת, המסלול של איזי קאונט כולל שירות ייחודי – שליחת דוחות אוטומטית לרואה חשבון. לקריאה נוספת על הפיצ'ר הייחודי הזה כנסו לאתר של איזיקאונט.

 

מקווים שהסקירה עזרה לכם למצוא את שירות החשבונית הדיגיטלית המתאים לכם גם בתקציב וגם במאפייני השירות, ולהפיק יותר מהחשבוניות הדיגיטליות שלכם לניהול אפקטיבי יותר של העסק.

 

 

שיתוף מאמר:

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

מעכשיו אתם יכולים לרכוש מאמרים 100% מקוריים

מצויינים לקידום האתר שלכם